دسته‌ها
اخبار

FAQPage Rich Results گزارش آب و هوا مه 2022


از 8 آوریل 2022، دانشمند داده ما، ایرام فاطمه، نتایج غنی از صفحه پرسش و پاسخ مشتریان ما را زیر نظر دارد. چرا؟ در 8 آوریل، 65٪ از مشتریان ما شاهد کاهش کلیک بر روی FAQPage Rich Results بودند. 35 درصدی که تاثیری نداشتند در صنایع از جمله تجارت الکترونیک، بهداشت و درمان، مالی و فناوری بودند. از 25 آوریل، ما شاهد بهبود نتایج غنی صفحه پرسش و پاسخ هستیم، به طوری که بیش از 50 درصد از مشتریان ما هفته به هفته شاهد افزایش ملموس هستند. برخی از مشتریان از قبل از 8 آوریل دوباره به سطح کلیک ها دست یافته اند.

Iram و تیم Schema App نوسانات Rich Result را زیر نظر خواهند داشت و همانطور که روندها را می بینیم آنها را به اشتراک خواهیم گذاشت.

مارتا مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران Schema App است. برنامه Schema یک راه حل نشانه گذاری طرحواره سرتاسر است که به تیم های SEO سازم، کمک می کند تا Schema Markup را ایجاد، استقرار و مدیریت کنند تا در جستجو برجسته شوند. او یکی از اعضای فعال جامعه بهینه‌سازی موتورهای جستجو است و کاری که از طریق برنامه Schema انجام می‌دهد به برندهای سراسر جهان کمک می‌کند تا عملکرد جستجوی ارگ،ک خود را بهبود بخشند.


منبع: https://www.schemaapp.com/schema-markup/faqpage-rich-results-weather-report-may-2022/