دسته‌ها
اخبار

چگونه در سال 2023 در برابر استراتژی های سئوی اسپم پیروز شویم


مجازات گوگل در مورد استراتژی های سئوی اسپم و نحوه برنده شدن در برابر آن در سال 2023

اگر یک روز از خواب بیدار شوید و متوجه شوید که رتبه وب سایت شما در حال سقوط است – با سال ها تلاش سئو توسط به روز رس، الگوریتم گوگل باطل شده است، چه؟

وب سایت شما ممکن است درگیر یک عمل سئو کلاه سیاه به نام “SEO spam” بوده باشد. در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد آن بد،د و چگونه در سال 2023 علیه آن عمل کنید.

سئو اسپم چیست؟

سئو هر،مه، همچنین به ،وان Spamdexing شناخته می شود، یک عمل سئو است که شامل اقدامات غیراخلاقی مانند ارسال هر،مه به سایر وب سایت های کنترل نشده برای افزایش رتبه وب سایت و ترویج فهرست بندی سریعتر صفحات وب است. این رویکرد بحث‌برانگیز به اشکال مختلفی ارائه می‌شود، از جمله موارد پرطرفدار عبارت‌اند از پر ، کلمات کلیدی، ارسال هر،مه لینک، شبکه‌های وبلاگ خصوصی، پنهان‌سازی، و متون و لینک‌های پنهان.

با توجه به اینکه اشتباه مداوم سئو هنوز در سراسر اینترنت آشکار است، گوگل در رسیدگی به آن تهاجمی‌تر عمل کرده است. این به ویژه در آزادی آنها مشهود بود به روز رس، الگوریتم هر،مه اکتبر 2022 که دنیای متخصصین سئو کلاه سیاه را یک روز پس از انتشار آن تکان داد.

نشانه هایی که نشان می دهد شما در حال تمرین اسپم SEO هستید

یکی از نشانه هایی که نشان می دهد وب سایت شما تحت تأثیر به روز رس، الگوریتم قرار گرفته است، افت رتبه است. شما متوجه تغییرات منفی در برداشت‌ها، کلیک‌ها و ترافیک کلی خواهید شد که به وب‌سایت شما وارد می‌شود- با برخی جریمه‌ها که برخی از صفحات شما را کاملاً از فهرست خارج می‌کند.

نمونه ای از یک وب سایت

اما چیزی که باید نگران آن باشید جریمه‌های به‌روزرس، الگوریتم هر،مه است که نتایج بدتری را در رتبه‌بندی جستجو ارائه می‌دهد. نه تنها رتبه شما به طور چشمگیری کاهش می یابد، بلکه می تواند منجر به ایند، ، کل وب سایت شما توسط گوگل شود. بنابراین برای جلوگیری از این امر چه کاری می تو،د انجام دهید؟

6 راه برای برنده شدن در برابر هر،مه SEO

از پر ، کلمات کلیدی خودداری کنید

پر ، کلمات کلیدی به ارسال هر،مه کلمه کلیدی هدف شما در سراسر محتوای شما اشاره دارد. این روشی است که کلمات کلیدی خود را بیش از حد به کار می‌برید تا جایی که غیرطبیعی و خارج از زمینه به نظر می‌رسد.

در اینجا یک مثال دردناک از پر ، کلمات کلیدی آورده شده است:

“چیست فوری قهوه? فوری قهوه یک قهوه آماده مخلوط است که به ،وان یک راه حل کم هزینه برای مصرف کافئین عمل می کند. فوری قهوه امروزه در طعم های مختلف عرضه می شود. با طعم شکلات سفید وجود دارد فوری قهوه، با طعم موکا فوری قهوهو حتی مشکی ساده فوری قهوه. این نوشیدنی مخلوط فوری همچنین به ،وان یک راه حل بهداشتی برای برخی از مصرف کنندگان عمل می کند. مقداری فوری قهوه مغازه ها قهوه لاغری را به شکل فوری قهوه

این تکنیک سئو هر،مه یکی از رایج‌ترین اشتباهات هر متخصص سئوی مشتاق است. افزایش استفاده از کلمه کلیدی با رتبه بالاتر برابری نمی کند. سقف سالم برای کلمات کلیدی نوشته شده در متن شما 1 درصد است.

از محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی به ،وان راهنما استفاده کنید نه به ،وان مقاله

با به‌روزرس،‌های الگوریتم به نفع قدرت موضوعی، محبوبیت محتوای تولید شده با هوش مصنوعی در سال 2022 بیشتر و بیشتر محبوب شده است. بازاریابان دیجیتال در سراسر اینترنت مقالاتی را منتشر می‌کنند که صرفاً توسط فناوری نوشته شده‌اند. این باعث ناامیدی برخی از کاربران جستجو در مورد صحت اطلاعاتی که به دنبال آن هستند می شود و مدت زیادی است که توجه گوگل را به خود جلب کرده است.

بهترین راه برای بهره برداری از محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی استفاده از آن به ،وان پایه ای برای نوشتن محتوا است. می تو،د با تجزیه و تحلیل نکات ارائه شده در نسخه تولید شده شروع کنید. سپس از آن به ،وان وسیله ای برای نوشتن محتوای منحصر به فرد خود استفاده کنید- انتشار مقاله ای مرتبط، مرتبط با بازار هدف شما، و مهمتر از همه، انس،.

به تعویق انداختن Cloaking

Cloaking به ارائه یک نتیجه جستجو اشاره دارد که با انتظارات کاربران مطابقت ندارد. تصور کنید کاربری عبارت “داروی سرفه” را جستجو می کند. پس از جستجو، آنها تصمیم گرفتند روی یک نتیجه خاص کلیک کنند که معتقدند بهترین پاسخی است که به دنبال آن هستند (زیرا یکی از عزیزان یا خودشان از سرفه رنج می برند) سپس ناخواسته خود را در یک صفحه وب می یابند که باعث می شود برای عضویت در باشگاه درخواست دهند. . چه؟!

مثال تصویری از پنهان کاری

محتوا و متا تگ هایی که در صفحات خود تنظیم می کنید باید همیشه با عبارت جستجویی که هدف آن هستید مرتبط باشد. این نه تنها از تمرین ناخواسته “پوشش” جلوگیری می کند، بلکه حتی رتبه بندی کلی وب سایت شما را بهبود می بخشد.

از محتوای پنهان من، استفاده کنید

گاهی اوقات محتوای پنهان در یک وب سایت قرار می گیرد تا رتبه بندی را دستکاری کند. این کار به گونه ای انجام می شود که متن یا پیوند درگیر در افزایش رتبه بندی در HTML صفحه وب قرار می گیرد اما در نمایش واقعی ظاهر نمی شود (یا حداقل ظاهر می شود). می تواند به صورت زیر ظاهر شود:

  • متن سفید در پس زمینه سفید
  • زیر یک ،صر (تصاویر، ویدئوها و سایر اشکال رسانه)
  • خارج از صفحه نمایش قرار می گیرد
  • Opacity را روی 0 قرار دهید

همچنین توجه به این نکته مهم است که هنگام اجرای محتوای پنهان، معافیت های خاصی وجود دارد. این استثناها مواردی هستند که بر بهبود تجربه کاربر تمرکز دارند. مانند موارد زیر:

تغییر مسیرهای خود را کنترل کنید

گوگل تنها زم، که کاربر به صفحه وب غیرمنتظره ای هدایت می شود، تغییر مسیر را به ،وان هر،مه SEO در نظر می گیرد. به ،وان مثال، کاربری که روی یک متن پیوندی که «استراتژی‌های SEO» را نوشته بود کلیک می‌کرد، به صفحه‌ای درباره «حیوانات مزرعه» هدایت می‌شد. آنها در دام چیزی افتادند که ما آن را تغییر مسیر یواشکی می نامیم. تغییر مسیرهای یواشکی در اصل برای ایجاد ترافیک به یک وب سایت غیر مرتبط با متن لنگر یا عبارت جستجو در نظر گرفته شده است.

به ،وان یکی از عوامل سئو که به راحتی می توان نادیده گرفت، مشکلات مربوط به ریدایرکت ها می تواند هر چه وب سایت قدیمی تر شود، انباشته شود. به همین دلیل ضروری است که به طور منظم مسیرهای تغییر مسیر خود را بررسی کنید – تغییر مسیر من، را اعمال کنید و متن لنگر را با پیوندهای خود مرتبط کنید. برای دریافت لیست کامل تغییر مسیرها در وب سایت خود، ابزار مورد علاقه من را بررسی کنید، قورباغه جیغ.

اجتناب از هر،مه لینک

با توجه به اینکه بک لینک ها یک عامل رتبه بندی ضروری هستند، مهم است که وب سایت خود را از فرصت های ارسال هر،مه لینک ایمن نگه دارید.

امروزه بسیاری از افراد صفحات معتبر خود را فرصتی برای ،ب درآمد می دانند. آنها انتخاب می کنند که راحتی ایجاد بک لینک در یک وب سایت را برای تقویت دیگران بفروشند. اینها دقیقاً همان فرصت هایی هستند که باید از آنها دوری کنید. گوگل به طور عمدی به روز رس، های الگوریتم خود را برای رسیدگی به این نوع مشکلات بهبود می بخشد.

سایر اشکال ارسال هر،مه لینک شامل تبادل بیش از حد لینک بین وب مسترها، روش‌های خودکارسازی لینک‌سازی و پیوندهای توزیع شده در پاورقی وب‌سایت‌های مشکوک مختلف است.

شما باید همیشه در مورد هر نوع تولید آسان بک لینک محتاط باشید. تا به امروز، همچنان بهترین کار این است که روش‌های سنتی ارتباط با وب‌مسترها برای ایجاد پست‌های مهمان و ایجاد بک لینک با کیفیت خوب را تمرین کنید.

در مورد اشتباهات سئو در ساخت لینک و نحوه رفع آنها بیشتر بد،د!

غذای آماده کلیدی

یک نویسنده معروف روزی گفت: “سنت یک راهنما است، نه یک زندانبان.” آنچه شیوه های اولیه سئو به ما می آموزد این است که موتورهای جستجو باید به کاربران خدمات ارائه دهند. همه چیز در مورد آوردن اطلاعات مرتبطی است که آنها نیاز دارند. به ،وان متخصص سئو، ما موظف به انجام این وظیفه از طریق اقدامات من، در بازاریابی دیجیتال هستیم. ما باید به خلاقیت بیشتر در کار خود متوسل شویم و از افزایش وسوسه انگیز رتبه بندی که روش های هر،مه SEO ارائه می دهد خودداری کنیم.

اگر می‌خواهید در مورد نحوه بازیابی از Google Penalizing وب‌سایت خود اطلاعات بیشتری ،ب کنید، راهنمای ما در مورد نحوه رفع جریمه‌های Google را بررسی کنید.


منبع: https://seo-hacker.com/win-a،nst-spammy-seo-strategies-2023/