دسته‌ها
اخبار

سئو پادکست شماره 39: مصاحبه با ناتالی آرنی


،مت شماره 39 از پاد،ت سئو توسط #SEOSLY امکانات ناتالی آرنی.

من از شما دعوت می کنم که در آن مش، شوید پاد،ت سئو توسط #SEOSLY برای ادامه یادگیری سئو با من و کارشناسان سئو که با آنها مصاحبه می کنم.

مصاحبه با ناتالی آرنی

،مت شماره 39

،مت شماره 39 از پاد،ت سئو توسط #SEOSLY ناتالی آرنی مشاور سئوی مستقلی دارد.

من هر دو نسخه صوتی و تصویری هر ،مت را ضبط می کنم. در اینجا نسخه ویدیویی برای شما قرار داده شده است.

،مت 39 را تماشا کنید

،مت 39 را گوش کنید

می تو،د گوش دهید ،مت شماره 39 از پاد،ت سئو توسط #SEOSLY زیر

این پاد،ت توسط JetOctopus 🐙، یک ،نده سایت و تحلیلگر فایل لاگ فوق العاده مبتنی بر ابر پشتیب، می شود. JetOctopus را بررسی کنید.

یادداشت های ،مت شماره 39

پیوستن اولگا زار همانطور که او مصاحبه می کند ناتالی آرنیمشاور سئو با استعداد و پویا با 10 سال سابقه دیجیتال مارکتینگ و 7 سال در سئو. در این گفتگوی جذاب، ناتالی سفر و بینش خود را در مورد دنیای مشاوره سئو به اشتراک می گذارد، و با طیف گسترده ای از برندها همکاری می کند تا به آنها کمک کند حضور آنلاین خود را افزایش دهند.

ناتالی با صحبت در BrightonSEO، ReadingSEO و PRCA، و همچنین عضوی فعال در Women in Tech SEO، دانش زیادی را به میز ارائه می دهد. اولگا و ناتالی با هم به چالش ها و پاداش های یک مشاور سئو می پردازند و نکات ارزشمندی را برای ،، که به دنبال موفقیت در این زمینه هستند ارائه می دهند.

مشارکت‌های ناتالی در پلتفرم‌های پیشرو در صنعت مانند Sitebulb، Semrush، و Aleyda Solis’s Crawling Mondays و همچنین مشارکت او در گزارش‌هایی مانند Aira و Women in Tech SEO’sState of Technical SEO و محتوای Majestic’s ‘SEO in 2022’ را کشف کنید. این گفتگوی جذاب پر از بینش، داستان های شخصی و توصیه های ارزشمند دو متخصص با تجربه سئو را از دست ندهید!

با تشکر از تنظیم ، پاد،ت سئو توسط #SEOSLYو فراموش نکنید که برای مصاحبه ها و اطلاعات بیشتر از کارشناسان صنعت مش، شوید!

دنبال ، ناتالی

👉 توییتر: https://twitter.com/__nca
👉 لینکدین: https://www.linkedin.com/in/natalie-arney-33844052/
👉 وب سایت:

را پاد،ت سئو توسط #SEOSLY با مهرب، توسط JetOctopus، یک ،نده عالی مبتنی بر ابر و فایل لاگ تجزیه و تحلیل شده است. حتما JetOctopus را بررسی کنید و سئوی فنی خود را آسان کنید:

حتما در سایت من مش، شوید خبرنامه سئو تا به طور کامل در جریان باشید و زم، که یک ،مت جدید منتشر می شود مطلع شوید.

می تو،د با استفاده از فرم زیر در خبرنامه من مش، شوید.

می خواهید مهمان شوید یا ایده هایی برای برنامه ارائه دهید؟

اگر می خواهید مهمان برنامه شوید یا می خواهید ایده های خود را به اشتراک بگذارید، با من تماس بگیرید. خوشحال می شوم از شما بشنوم. با من تماس بگیرید [email protected].
منبع: https://seosly.com/blog/seo-podcast-39/