دسته‌ها
اخبار

سئو پادکست شماره 23: پانل های دانش برای Noobs – پرسش و پاسخ با جیسون بارنارد (The Brand SERP Guy)


یک جلسه پرسش و پاسخ بسیار جالب دیگر با جیسون بارنارد – The Brand SERP Guy – میزب، شده است. این یکی را از دست ندهید!

جیسون به انبوهی از سوالات عالی در مورد پانل های دانش پاسخ داد. من شخصاً خیلی چیزها را یاد گرفتم و شما هم همینطور!

من از شما دعوت می کنم که در آن مش، شوید پاد،ت سئو توسط #SEOSLY برای ادامه یادگیری سئو با من و کارشناسان سئو که با آنها مصاحبه می کنم.

پاد،ت سئو توسط #SEOSLY

،مت شماره 23

میهمان امروز من، تنها جیسون بارنارد، معروف به Brand SERP Guy بوده است، که در مورد پنل‌های دانش گوگل، براد SERP، سئوی موجودیت و موارد دیگر متخصص مطلق است.

جیسون بیش از هزار پانل دانش را راه‌اندازی کرده است و شرکت او (Kalicube) اطلاعاتی در مورد 40000 پانل دانش دارد که به 5 سال قبل باز می‌گردد. او “Google Whisperer” است – او می داند چگونه می تواند یک پانل دانش برای افراد، شرکت ها، رویدادها، محصولات و هر موجودیت دیگری به دست آورد و نگه دارد.

این پرسش و پاسخ بر نکات کاربردی، تکنیک‌ها و استراتژی‌هایی که برای راه‌اندازی یک پانل دانش (اگر ندارید) یا غنی‌سازی آن (اگر دارید) نیاز دارید، تمرکز خواهد کرد. این یک فرصت منحصر به فرد برای دریافت پاسخ های مستقیم به سؤالات خود در مورد دریافت، مدیریت و غنی سازی پانل های دانش برای هر نوع نهادی است.

بنابراین به رویداد زنده بیایید تا سؤالات ،ی خود را بپرسید و پاسخی روشن و مفید از جیسون دریافت کنید… او به من اطمینان می دهد که چون دنیای مدیریت پنل دانش جدید است، هیچ سؤال ،انه ای وجود ندارد، فقط سؤالاتی است که مردم از پرسیدن آن می ترسند. برای خطر ، به نظر رسیدن

،مت شماره 23 را تماشا کنید

من هر دو نسخه صوتی و تصویری هر ،مت را ضبط می کنم. در اینجا نسخه ویدیویی برای شما قرار داده شده است.

،مت 23 را گوش کنید

می تو،د ،مت شماره 10 را گوش دهید پاد،ت سئو توسط #SEOSLY زیر

یادداشت های ،مت شماره 23

اما نکته مهم این است که هر ،ی که می‌خواهد روی پانل‌های دانش کار کند، می‌تواند تمام اطلاعات، نکات و ترفندهای مورد نیاز خود را به صورت رایگان دریافت کند. و می توانند مهارت های خود را با رایگان Kalicube به سطح بعدی برسانند چک لیست پانل دانش 17 نقطه ای.

لینک های مفید

حتما در سایت من مش، شوید خبرنامه سئو تا به طور کامل در جریان باشید و زم، که یک ،مت جدید منتشر می شود مطلع شوید.

می تو،د با استفاده از فرم زیر در خبرنامه من مش، شوید.

می خواهید مهمان شوید یا ایده هایی برای برنامه ارائه دهید؟

اگر می خواهید مهمان برنامه شوید یا می خواهید ایده های خود را به اشتراک بگذارید، با من تماس بگیرید. خوشحال می شوم از شما بشنوم. با من تماس بگیرید [email protected].


منبع: https://seosly.com/blog/seo-podcast-episode-23/