دسته‌ها
اخبار

سئو پادکست شماره 16: سئوی موجودیت، طرحواره و پانل های دانش با ارین اسپارکس


،مت شماره 16 از پاد،ت سئو توسط #SEOSLY با حضور یک مهمان ویژه – ارین اسپار، از سایت استراتژیک – به تازگی منتشر شده است.

من از شما دعوت می کنم که در آن مش، شوید پاد،ت سئو توسط #SEOSLY برای ادامه یادگیری سئو با من و کارشناسان سئو که با آنها مصاحبه می کنم.

سئو پاد،ت ارین جرقه اولگا زار

،مت شماره 16

،مت شماره 16 از پاد،ت سئو توسط #SEOSLY دارای یک مهمان ویژه – ارین اسپار، از جانب استراتژی های سایت.

من هر دو نسخه صوتی و تصویری هر ،مت را ضبط می کنم. در اینجا نسخه ویدیویی برای شما قرار داده شده است.

،مت 16 را تماشا کنید

،مت 16 را گوش کنید

می تو،د ،مت شماره 16 را گوش دهید پاد،ت سئو توسط #SEOSLY زیر

یادداشت های ،مت شماره 16

در این ویدیوی یوتیوب، اولگا زار، یک مشاور سئو با بیش از 10 سال سابقه، مصاحبه ارین اسپار، از جانب استراتژی های سایت و میزبان از پاد،ت سئوی لبه وب. ارین تخصص و بینش خود را در مورد سئوی موجودیت، طرحواره، پانل های دانش Google و موارد دیگر به اشتراک می گذارد. اگر به دنبال بهبود درک خود از این موضوعات و تأثیر آنها بر تلاش‌های بهینه‌سازی موتور جستجو هستید، این مصاحبه ضروری است.

خواه صاحب ،ب و کار، بازاریاب یا متخصص سئو باشید، استراتژی ها و نکات ارزشمندی را برای بهینه سازی وب سایت و بهبود دید موتور جستجوی خود یاد خواهید گرفت. این فرصت را برای به دست آوردن بینش ارزشمند از یکی از کارشناسان برجسته این صنعت از دست ندهید.

سئوی نهادی چیست؟

سئوی نهاد نوعی بهینه‌سازی موتور جستجو است که بر بهبود دید و رتبه‌بندی موجودیت‌ها یا مفاهیم یا چیزهای واقعی دنیای واقعی در نتایج موتورهای جستجو تمرکز دارد. این می تواند شامل افراد، مکان ها، سازمان ها، محصولات و موارد دیگر باشد.

سئوی نهاد شامل بهینه سازی حضور آنلاین این نهادها به منظور قابل مشاهده تر ، و یافتن آسان تر آنها از طریق موتورهای جستجو است. این می‌تواند شامل بهینه‌سازی محتوای مرتبط با نهاد، مانند پست‌های وبلاگ یا صفحات محصول، و همچنین ایجاد و بهینه‌سازی نمایه‌ها برای نهاد در پلتفرم‌ها و دایرکتوری‌های آنلاین مختلف باشد.

سئوی نهاد مهم است زیرا به موتورهای جستجو کمک می کند تا روابط بین موجودیت ها و زمینه ای که در آن ذکر شده است را درک کنند. این می تواند دقت و ارتباط نتایج جستجو را بهبود بخشد و منجر به تجربه کاربری بهتری برای جستجوگران شود. با بهینه سازی حضور آنلاین موجودیت های خود، می تو،د شانس خود را برای یافتن آنلاین افزایش دهید و ترافیک بیشتری را به وب سایت خود هدایت کنید.

ارین اسپار، را دنبال کنید و با آن ارتباط برقرار کنید

در اینجا نحوه ارتباط با ارین و پاد،ت Edge of the Web Radio او آمده است:

حتما در سایت من مش، شوید خبرنامه سئو تا به طور کامل در جریان باشید و زم، که یک ،مت جدید منتشر می شود مطلع شوید.

می تو،د با استفاده از فرم زیر در خبرنامه من مش، شوید.

می خواهید مهمان شوید یا ایده هایی برای برنامه ارائه دهید؟

اگر می خواهید مهمان برنامه شوید یا می خواهید ایده های خود را به اشتراک بگذارید، با من تماس بگیرید. خوشحال می شوم از شما بشنوم. با من تماس بگیرید [email protected].


منبع: https://seosly.com/blog/seo-podcast-episode-16/