دسته‌ها
اخبار

خبرنامه SEO شماره 67: اخبار و نکات داغ سئو ژانویه


به ،مت خوش آمدید #67 خبرنامه سئو توسط #SEOSLY!

من از تعطیلات برگشته ام و آماده هستم تا آ،ین اخبار و نکات سئو را برای شما ارائه دهم. این ،مت اخبار سئو سه هفته گذشته را پوشش می دهد.

پاد،ت سئو

به این مهم، بپیوندید و دانش سئوی خود را با دنبال ، من در این پلتفرم‌ها تقویت کنید – این یک برد-برد برای هر دوی ما است زیرا به من کمک می‌کند تا جامعه خود را رشد دهم و بهترین محتوای سئو را برای شما به ارمغان بیاورم:

خبرنامه سئو 1

پرسش و پاسخ سئوی زنده هفته گذشته را با جیسون بارنارد تماشا کنید

بازپخش پنل دانش سئوی زنده دوشنبه گذشته را با جیسون بارنارد تماشا کنید. از فوریه 2023، من هر دوشنبه میزبان یک بحث اخبار سئو زنده خواهم بود. گوش به زنگ باشید!

حتماً در وبینار Duda با من در 25 ژانویه 2023 هماهنگ شوید

برای جلسه همه چیز درباره تحقیق کلمات کلیدی در روز چهارشنبه به من بپیوندید.

بالا اخبار سئو

در اینجا مهم ترین اخبار دنیای سئو در هفته گذشته است. اتفاقات زیادی افتاده است!

گوگل پاد،ت های جاسازی شده را از نتایج جستجو حذف می کند

گوگل گزینه گوش دادن مستقیم به پاد،ت ها را از نتایج جستجو حذف کرده است که نشان دهنده یک حرکت بالقوه به سمت تبلیغ پاد،ت در YouTube است. بیشتر بخو،د.

گوگل در مورد ChatGPT ترسیده است

نیویورک تایمز گزارش می دهد که ،ی پیج و سرگئی برین، بنیانگذاران گوگل، درباره پاسخ آن به ChatGPT با برنامه هایی برای راه اندازی بیش از 20 محصول هوش مصنوعی در سال جاری، از جمله نمایشی از چت ربات جستجوی خود، بحث کرده اند. بیشتر بخو،د.

گزارش نمایه سازی ویدیوی کنسول جستجوی گوگل مشکلات نمایه سازی بند انگشتی را بهبود می بخشد

از 19 ژانویه 2023، گوگل به روز رس، کرده است گزارش نمایه سازی ویدیویی در کنسول جستجوی گوگل، که اکنون مشکلات فهرست بندی تصاویر کوچک را با دقت بیشتری گزارش می دهد. گوگل گفت که نتیجه ممکن است این باشد که شما یک تغییر انتساب مسائل «تصویر کوچک گمشده» را به انواع خاص تری ببینید. بیشتر بخو،د.

توصیه‌های برتر Core Web Vitals Google برای سال 2023

مجموعه‌ای از بهترین روش‌ها که تیم توسعه دهنده کروم معتقد است مؤثرترین راه‌ها برای بهبود عملکرد Core Web Vitals در سال 2023 است. بیشتر بخو،د.

مصاحبه های جدید متخصص سئو

در اینجا جدیدترین مصاحبه هایی که با کارشناسان صنعت سئو انجام دادم آورده شده است. حتما همه آنها را تماشا کنید. هر کدام شامل تعداد غیرممکنی از بمب های دانش است.

شماره 22: مربی SEO بودن و یادگیری سئو هر روز با میریام جسیر

شماره 21: سئوی Wix، سئو فنی و ممیزی های سئو با کریستال کارتر

شماره 20: سئوی هارمونیک با جوزف اس. خان از Hum JAM

شماره 19: پخش زنده، وبینارها، اینفلوئنسر مارکتینگ و موارد دیگر با آنتون شولک از دودا

اخبار دیگر

گوگل دستورالعمل‌های مربوط به محتوای نوشتاری هوش مصنوعی را پس از اینکه توجه نویسنده محتوای هوش مصنوعی بانکی را به خود جلب کرد، تکرار می‌کند.

Google اطلاعات بینش Google Posts را متوقف می کند

اطلاعات بینش Google Posts دیگر کار نمی کند، طبق اسناد Google Business Profiles API برای آن متوقف شده است برنامه منسوخ شدن. بیشتر بخو،د.

بالا نکات سئو

و در اینجا نکات سئو برای شما آورده شده است.

شماره 1: گوگل: شماره صفحات در ،اوین صفحات صفحه بندی شده به سئو کمک نمی کند

آلن کنت از گوگل در آ،ین ساعات اداری سئو گوگل گفت که قرار دادن شماره صفحات در تگ های ،وان برای صفحات صفحه بندی شده شما کمک زیادی به سئو نمی کند. او گفت: “شامل شماره صفحه در اطلاعات شما در مورد یک صفحه تاثیر کمی خواهد داشت.” بیشتر بخو،د.

شماره 2: گوگل: «اینجا» متن پیوند بد است

Lizzi S،man از گوگل در ساعات کاری دفتر سئوی گوگل امروز صبح گفت که استفاده از متن لنگر “اینجا”، متن برای لینک شما، به سادگی “متن لینک بد” است. در عوض، باید از متن توصیفی بیشتری برای صفحه ای که به آن لینک می دهید استفاده کنید. بیشتر بخو،د.

شماره 3: گوگل متن پنهان در صفحه را نادیده می گیرد

به گفته جان مو، از گوگل، موتور جستجو در نادیده گرفتن متن پنهان در یک صفحه وب مهارت دارد و جریمه ای برای آن اعمال نمی کند، در عوض، متنی را که در صفحه قابل مشاهده نیست در نظر نمی گیرد.

سیستم‌های ما در تشخیص متن پنهان، در نادیده گرفتن آن، و در تمرکز بر موارد دیگر در سایت خوب هستند. برخی از سایت ها کارهای ،انه را همراه با چیزهای خوب انجام می دهند و همچنان برای کاربران مفید هستند. اگر آن را به آنها علامت بزنید، ممکن است آن را درست کنند.

– جان مو، بیشتر اینجا نیست 🐀 (@JohnMu) 31 دسامبر 2022

شماره 4: Google: Core Web Vitals یک ا،ام Google Discover نیست

آیا برای گنجاندن در Google Discover به امتیازات حیاتی وب اصلی برجسته نیاز دارید؟ پاسخ منفی است، حداقل جان مو، از گوگل گفت: “ما این ارتباط را در جایی مستند نداریم.” بیشتر بخو،د.

شماره 5: Google قو،ن Robots.txt را نادیده می گیرد اگر کد وضعیت 4، را ارائه کند

به طور خلاصه، اگر کد وضعیت 4، را با فایل robots.txt خود ارائه دهید، گوگل قو،نی را که در آن فایل مشخص کرده اید نادیده می گیرد. چرا؟ خوب، کدهای وضعیت 4، به این م،ی است که سند در دسترس نیست، بنابراین Google آن را بررسی نمی کند زیرا سرور می گوید در دسترس نیست. گری این را گفت زیرا او یک یا دو شکایت در مورد عدم رعایت قو،ن robots.txt توسط گوگل دریافت کرد. بیشتر بخو،د.

شماره 6: گوگل: بررسی محصولات مرتبط با چندین فروشنده ممکن است تقویت شود

آلن کنت از گوگل تایید می کند که یک صفحه بررسی محصول که به چندین فروشنده پیوند داده می شود، در صورتی که همه چیز برابر باشد، می تواند رتبه بندی را افزایش دهد. بیشتر بخو،د.

شماره 7: جان مو، گوگل: جاوا اسکریپت را به زیر ،صر اصلی منتقل کنید

جان مو، از گوگل توصیه می کند کد جاوا اسکریپت را زیر ،صر HTML قرار دهید تا اطمینان حاصل شود که موتورهای جستجو می توانند وب سایت شما را به وضوح درک کنند. بیشتر بخو،د.

شماره 8: گوگل چندین سیگنال تاریخ را در صفحات وب توصیه می کند

با استفاده از چندین سیگنال تاریخ برای نمایش تاریخ صحیح در نتایج جستجو، یکپارچگی و قابلیت اطمینان وب سایت خود را حفظ کنید. بیشتر بخو،د.

شماره 9: گوگل: داشتن یک وب سایت با نام مشابه به ،وان یک سایت دیگر برای جستجو خوب است

از جان مو، گوگل پرسیده شد که آیا داشتن وب سایتی با همان نام سایت دیگری در اینترنت با جستجوی گوگل مشکلی ندارد. جان گفت که نمی تواند در مورد مسائل مربوط به کپی رایت مشاوره حقوقی بدهد، اما او گفت که وقتی صحبت از جستجوی گوگل و سئو می شود، خوب است. بیشتر بخو،د.

این منابع را از دست ندهید

در اینجا منابعی وجود دارد که به شما کمک می کند تا از دنیای سئو به روز بم،د.

دو به‌روزرس، تأیید نشده Google، آزمایش‌های حدا،ر عملکرد و تغییر داده‌های کنسول جستجو

ChatGPT and SEO – The SEO Weekly – ،مت 50

مرکز راهنمایی کنسول جستجو

در این ،مت از Search Off the Record، جاش کوهن، یک نویسنده فناوری در تیم کنسول جستجو، به جان و لیزی می‌پیوندد تا درباره مرکز راهنمای کنسول جستجو گپ بزنند.

این مقالات را از دست ندهید

در اینجا بهترین مقالات در مورد SEO را برای شما برای این ،مت انتخاب کرده ام.

ChatGPT برای SEO: 20 روش برای استفاده از ChatGPT در فعالیت های SEO

با در نظر گرفتن همه اینها، من نیز مانند بسیاری از شما، در هفته های اخیر با ChatGPT بازی کرده ام تا راه هایی را برای استفاده از وظایف سئو شناسایی کنم. در اینجا 20 مورد از آنها وجود دارد که می تو،د از آنها به ،وان مرجع نیز استفاده کنید. در aleydasolis.com بیشتر بخو،د.

Ha،ng چیست (و چگونه کار می کند). جمع های چک، توابع هش، و بیشتر!

هش ، فرآیند تبدیل یک کلید یا رشته ای از کاراکترها به مقدار دیگری است. تبدیل با استفاده از یک الگوریتم هش (تابع) انجام می شود. چک‌سوم الگوریتمی است که حاوی تابع هش است. در jcc،uinard.com بیشتر بخو،د.

آیا محتوای نوشته شده با هوش مصنوعی جایگزین مزرعه های ارزان قیمت محتوای قدیمی می شود؟

استفاده Red Ventures از هوش مصنوعی برای نوشتن محتوای ارزان‌قیمتی که در جستجو رتبه خوبی داشته باشد، مطمئناً شبیه مزارع محتوای قدیمی است که Google Panda حذف کرده است. در searchengineland.com بیشتر بخو،د.

Google EEAT: چگونه می توان “تجربه” را اضافه کرد و محتوای SEO خود را بهبود بخشید

گوگل اخیراً تغییرات عمده‌ای را در نحوه رتبه‌بندی کیفیت و ارتباط محتوایی که در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) نشان داده می‌شود، ایجاد کرده است. تخصص، اقتدار، و اعتماد، یا EAT، یک E جدید برای تجربه دارد، که اکنون آن را به EEAT تبدیل کرده است. در amsivedi،al.com بیشتر بخو،د.

راهنمای کامل سئوی بین المللی 2023

آ،ین مقاله ما را بخو،د تا درباره سئوی بین المللی و عوامل کلیدی که باید در هنگام توسعه استراتژی جه، خود در نظر گرفته شوند، بیشتر بد،د. اطلاعات بیشتر را در brightedge.com بخو،د.

محتوای هوش مصنوعی و GTP3/ChatGPT – آیا این یک تهدید است؟

یک سوال داغ در سئو در حال حاضر این است که آیا هوش مصنوعی و محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی به طور بالقوه “پایان” را برای بخش بزرگی از کاری که ما متخصصان سئو انجام می‌دهیم نشان می‌دهد یا خیر. در dantaylor.online بیشتر بخو،د.

نقش هوش مصنوعی مولد در تولید محتوا

همانطور که ChatGPT و سایر ابزارهای تولید هوش مصنوعی به جریان اصلی تبدیل می شوند، کشف کنید که چگونه این فناوری بر تیم های تولید محتوا تأثیر می گذارد. در ipullrank.com بیشتر بخو،د.

محتوای هوش مصنوعی در سئو چقدر خوب عمل می کند؟

با استفاده از Bankrate، Cnet و Creditcards.com، اکنون می‌تو،م تأثیر محتوای هوش مصنوعی بر سئو را بهتر درک کنیم. بیشتر بخو،د در kevin-indig.com.

فراگیر بودن محتوا: همه چیزهایی که باید بد،د

زم، که به محتوا اشاره می شود، فراگیری میزان قابل دسترسی و درک یک محتوای معین را توسط طیف وسیعی از افراد، از جمله افراد دارای معلولیت یا با زمینه های فرهنگی مختلف، توصیف می کند. بازاریابان باید مطمئن شوند که پیام آنها می تواند با تولید محتوای فراگیر به مخاطبان گسترده تری برسد و با آنها تعامل داشته باشد. در oncrawl.com بیشتر بخو،د.

نحوه انجام تجزیه و تحلیل SERP

تجزیه و تحلیل SERP فرآیندی است که به شما کمک می کند تعیین کنید که آیا و چگونه می تو،د برای یک کلمه کلیدی رتبه بندی کنید و آیا تلاش ارزش پاداش را دارد یا خیر. در ahrefs.com بیشتر بخو،د.

سئو برای وب سایت های غیر متخصص

این ،یبی از دو سوال است که در گروه های بحث جداگانه مطرح شد. در هر دو موقعیت، افرادی که درخواست کمک می‌،د اذعان داشتند که در زمینه سئو یا موضوع انتخابی (به ترتیب) تخصص ندارند. در seo-theory.com بیشتر بخو،د.

seosly yt

سئو قطعات توییتر

و قبل از پایان، در اینجا چند قطعه توییتر برای شما آورده شده است. ما نمی د،م که آیا توییتر قرار است در آینده به اینجا برسد یا نه، پس بیایید تا زم، که هنوز اینجاست از آن استفاده کنیم.

کنجکاوی و پشتکار.

– جان مو، بیشتر اینجا نیست 🐀 (@JohnMu) 2 ژانویه 2023

“فاصله تازگی” به شما می گوید هر چند وقت یکبار محتوای خود را به روز کنید. این فاصله بین جدیدترین و قدیمی ترین صفحات رتبه بندی شده در نتایج جستجو است.

من یک Google Sheet ساختم تا این را به طور خودکار مح،ه کنم.

لایک کنید و پاسخ دهید و من آن را ارسال می کنم.

h/t @RossHudgens #localseo #سئو pic.twitter.com/JwBgk7GoUx

– دارن شاو (@DarrenShaw_) 12 ژانویه 2023


از شما برای خواندن خبرنامه من متش،! امیدوارم اطلاعات مفید و آموزنده بوده باشد. اگر از این موضوع لذت بردید، حتماً هفته آینده نسخه بعدی را بررسی کنید.
منبع: https://seosly.com/blog/seo-newsletter-67/