دسته‌ها
اخبار

خبرنامه سئو شماره 69: اخبار سئو و مسابقه تسلیحاتی هوش مصنوعی


به ،مت خوش آمدید #69 خبرنامه سئو توسط #SEOSLY!

پاد،ت سئو

در اینجا جدیدترین و مهم ترین اخبار دنیای سئو را برای شما تنظیم کرده ام.

من را دنبال کنید تا همیشه از دنیای سئو به روز بم،د:

خبرنامه سئو

جریان نقدی شماره 1 SEO را تماشا کنید: F**k You, Money. معرفی اولگا زار و میریام جسیر.

Ep. 1 از جریان نقدی SEO (#SEOCashFlow) سریال مفهوم “F**k You, Money” را معرفی می کند. اگر در مورد آن چیزی نشنیده اید یا (هنوز) آن را به زندگی خود معرفی نکرده اید، این ویدیو برای شماست.

بالا اخبار سئو

مسابقه تسلیحاتی هوش مصنوعی در حال انجام است. در اینجا آ،ین اخبار از جبهه است.

مایکروسافت بینگ و اج جدید با هوش مصنوعی

مایکروسافت موتور جستجوی Bing و مرورگر Edge جدید و مجهز به هوش مصنوعی را برای ارائه تجربه جستجوی بهتر و پاسخ‌های کامل با ویژگی جدید چت و توانایی تولید محتوا معرفی کرده است. این ابزارها به گونه ای طراحی شده اند که یک دستیار هوش مصنوعی برای وب باشند و اکنون در پیش نمایش در Bing.com در دسترس هستند. بیشتر بخو،د.

بینگ بزرگترین جهش مربوط به جستجو را در دو دهه اخیر شاهد بود

یوسف مهدی از مایکروسافت اخیراً اعلام کرد که جستجوی بینگ بزرگترین پیشرفت خود را در ارتباط در 20 سال گذشته پس از اجرای یک مدل هوش مصنوعی در سیستم رتبه بندی اصلی موتور جستجو تجربه کرده است. این به‌روزرس، بر ادغام ویژگی‌های جدید ChatGPT در Bing تأکید داشت. بیشتر بخو،د.

Bard و ویژگی های جدید هوش مصنوعی در جستجوی Google

گوگل یک سرویس آزمایشی هوش مصنوعی مکالمه ای به نام Bard توسعه داده است که توسط مدل زب، آن برای برنامه های گفتگو (LaMDA) پشتیب، می شود. Bard برای ارائه پاسخ‌های تازه و باکیفیت با ،یب دانش جهان با قدرت و هوش مدل‌های زبان بزرگ و است،اج اطلاعات از وب طراحی شده است. این شرکت در ابتدا نسخه سبک وزنی از این سرویس را منتشر می کند که به توان مح،اتی کمتری نیاز دارد و از بازخورد خارجی و آزمایش داخلی استفاده می کند تا اطمینان حاصل شود که پاسخ ها با استانداردهای بالا برای کیفیت، ایمنی و دقت مطابقت دارند. بیشتر بخو،د.

راهنمای جستجوی گوگل در مورد محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی

گوگل به پتانسیل هوش مصنوعی (AI) برای ایجاد انقلابی در ارائه اطلاعات مفید اعتقاد قوی دارد. این مقاله بینش بیشتری در مورد اینکه چگونه محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی با رویکرد Google برای ارائه محتوای مرتبط و مفید به کاربران در موتور جستجوی خود همسو می شود، ارائه می دهد. بیشتر بخو،د.

به من کمک کنید تا راهنمای نهایی ChatGPT را برای SEO ایجاد کنم

من در حال کار بر روی یک راهنمای طول، تر در مورد استفاده از #ChatGPT برای SEO هستم و به کمک شما نیاز دارم!
آیا می تو،د نحوه استفاده از ChatGPT را برای سئو به اشتراک بگذارید؟ اینجاست لینک فرم. من به شما در مقاله خود نقل قول و اعتبار می دهم. منتظر پاسخ ها تا شنبه (28 بهمن) هستم. متش،!

💰SEO جریان نقدی: کمک رایگان برای رشد ،ب و کار شما!

SEO جریان نقدی

متخصصان سئو روز به روز بیشتر تصمیم می گیرند تا به ،وان فریلنسر یا مشاور تبدیل شوند. همه در مورد چگونگی ارتقای مهارت های خود صحبت می کنند اما هیچ ، در مورد آن صحبت نمی کند $$$.

ما، میریام جسیر از جانب پراگم و من، اولگا زار از SEOSLY با هم متحد می شوند تا در سئو پول صحبت کنند و درباره بینش ها و استراتژی هایی بحث کنند که به شما کمک می کند درآمد خود را به حدا،ر برس،د.

جریان نقدی SEO هدفش توانمندسازی حرفه‌ای‌هایی مانند شما است تا با اطمینان در مورد ارزش‌شان مذاکره کنند. خب بعدش چی؟

،مت های بیشتر و اطلاعات بیشتر به زودی!

سایر اخبار سئو

به‌روزرس، الگوریتم رتبه‌بندی جستجوی Google در ۸/۹ فوریه (تأیید نشده)

بری شوارتز گزارش می دهد مشاهده نشانه‌هایی از به‌روزرس، الگوریتم رتبه‌بندی جستجوی Google دیگر تنها چند روز پس از به‌روزرس، رتبه‌بندی جستجوی Google در 4 فوریه – هر دو مورد توسط Google تأیید نشده‌اند. این به‌روزرس، ۸ و ۹ فوریه گوگل ممکن است حتی قوی‌تر از به‌روزرس، قبلی باشد.

ویژگی های جدید هوش مصنوعی مایکروسافت بینگ واقعاً چشمگیر و قابل تامل است

این خلاصه‌ای از رویداد بینگ است که باید بخو،د بری شوارتز.

شماره 27: EEAT (تجربه، تخصص، اقتدار، قابل اعتماد) با لیلی ری

این ،مت از پاد،ت سئو توسط #SEOSLY لیلی ری، یک متخصص سئوی بسیار موفق مستقر در شهر نیویورک، از ویژگی های آن است. لیلی بیشتر به دلیل تجزیه و تحلیل های عمیق خود از وب سایت ها از نظر EEAT شناخته شده است.

شماره 26: Pure Mordy Magic، Mordy Mania و Wix SEO با Mordy Oberstein

این ،مت از پاد،ت سئو توسط #SEOSLY ویژگی های یک و تنها Mordy Oberstein از Wix. این ،مت یک جادوی خالص Mordy و شیدایی Mordy است که با بسیاری از بمب های دانش سئو Wix ،یب شده است.

بالا نکات سئو

و در اینجا نکات سئو برای شما آورده شده است.

شماره 1: Google: بررسی اینکه آیا اتصال سایت ایمن است یا خیر، میانافزارهای CDN من، موتورهای جستجو نیستند

گری ایلیس از گوگل بازگشته است و این بار گفت که آن «بررسی ایمن بودن اتصال سایت» که در برخی از سایت‌ها می‌بینید، «آ،ین کارهایی هستند که می‌تو،د انجام دهید». این یک ویژگی است که Cloudflare و سایر CDN ها برای کمک به جلوگیری از آسیب رساندن ربات های اسپم به سرور شما دارند. بیشتر بخو،د.

شماره 2: هر وب سایتی به نقشه سایت XML نیاز ندارد

لازم نیست هر وب سایتی یک نقشه سایت XML داشته باشد و این مشکلی ندارد. اگر یک سایت کاملاً جدید دارید، سایت شما بزرگ است، معماری بسیار پیچیده ای دارد یا دارای رسانه های غنی است، به نقشه سایت XML نیاز دارید. بیشتر بخو،د.

این منابع را از دست ندهید

در اینجا منابعی وجود دارد که به شما کمک می کند تا از دنیای سئو به روز بم،د.

خلاصه هفتگی SEO توسط بری شوارتز

بحث در مورد گوگل بارد: پیامدهای سئو و بازاریابی دیجیتال

است،اج موجودیت ها از URL ها در چند دقیقه با استفاده از GTP، SEO Minion و Google Sheets | AI/NLP

این مقالات را از دست ندهید

در اینجا بهترین مقالات در مورد SEO را برای شما برای این ،مت انتخاب کرده ام.

چگونه یک مشاور سئو خوب پیدا کنیم

23 ویژگی ضروری یک مشاور سئوی خوب و بیش از 100 سوال غربالگری را برای یافتن مشاور سئوی مورد نظر خود کشف کنید. توسط اولگا زار (SEOSLY).

Google Bard AI – از چه سایت هایی برای آموزش آن استفاده شده است؟

Bard AI گوگل با استفاده از محتوای وب سایت آموزش دیده است، اما اطلاعات کمی در مورد نحوه جمع آوری و محتوای استفاده شده توسط آن وجود دارد. توسط راجر مونتی (ژورنال موتور جستجو).

چگونه ChatGPT می تواند به شما در ایجاد محتوا برای سئو کمک کند

هنگام استفاده از ChatGPT، آن را بیشتر به ،وان یک دستیار نوشتن و تحقیق در نظر بگیرید که به شما در انجام کارهای خاص، اما نه همه، کمک می کند. توسط تام دمرز (سرزمین موتور جستجو).

هوش مصنوعی در نتایج جستجو: بازاریابان چگونه باید برای تأثیر هوش مصنوعی برنامه ریزی کنند

ادغام جستجوی هوش مصنوعی هنوز در مراحل اولیه پیاده سازی است. با وجود ابتدایی بودن ظاهری این فناوری، نباید آن را نادیده گرفت. در اینجا چیزی است که باید در نظر بگیرید زیرا ابزارهای هوش مصنوعی شروع به تأثیرگذاری بر صفحات نتایج موتورهای جستجو می کنند. توسط سارا گری (Amsive Di،al).

آنچه بازاریابان باید درباره ChatGPT، Google’s Bard و Bing Chatbot مایکروسافت بدانند

اگر به طور کلی در این اخبار هوش مصنوعی تازه کار هستید، قطعاً می خواهید این مقاله را بخو،د زیرا به خوبی شما را در آ،ین نوآوری های هوش مصنوعی و مسابقه تسلیحاتی جاری راهنمایی می کند. توسط کارولین فورسی (HubS،).

آژانس های سئو چه کاری انجام می دهند؟ (و نکاتی برای انتخاب یکی)

من در 10 سال گذشته در آژانس های سئو کار کرده ام. در این مدت با نحوه عملکرد آنها آشنا شدم. اگر به دنبال اطلاعاتی در مورد کاری هستید که آژانس‌های سئو انجام می‌دهند، به پایین پیمایش کنید تا متوجه شوید. توسط کریس هاینز (Ahrefs).

ارزیابی ریسک Google Bard: نوآوری هوش مصنوعی چه م،ایی برای وب سایت من دارد؟

پس از ارائه‌های هوش مصنوعی این هفته مایکروسافت و گوگل، واضح است – جستجو در آینده نزدیک تغییرات بیشتری را نسبت به ده سال گذشته خواهد دید. اگرچه هنوز مشخص نیست که آینده چگونه خواهد بود، ما قبلاً اولین نگاه ها را داشته ایم. توسط یوهانس بیوس (سیستری،).

نقش محتوای هوش مصنوعی در سئو

در این مقاله، به نظر من، به برخی از مبرم‌ترین سؤالات صاحبان وب‌سایت‌ها در مورد اینکه آیا استفاده از محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی مطابق با دستورالعمل‌های Google است، یا اینکه آیا می‌تواند به طور بالقوه از تخلفی که منجر به جریمه یا کاهش رتبه می‌شود جلوگیری کند، پاسخ می‌دهم. . توسط لیلی ری (Amsive Di،al).

شکاف ،تی در انتشارات سئو

لیدیا اینفانت، نویسنده گزارش شکاف ،تی در انتشارات سئو، نسخه به روز شده ای را بر اساس آ،ین داده ها و منابع سال 2022 تولید کرده است. گزارش اصلی بحثی را در مورد نمایندگی نابرابر ،ن در صنعت سئو و نقش نشریات ایجاد کرده است. در ارتقای استعدادهای ،نه علیرغم تلاش‌های ،ن در این زمینه، این گزارش بر نیاز مداوم به نشریات برای ایفای نقش در کاهش شکاف ،تی و ترویج برابری ،تی در صنعت تاکید می‌کند. توسط لیدیا اینفانته.

seosly yt

سئو قطعات توییتر

و قبل از پایان، در اینجا چند قطعه توییتر برای شما آورده شده است. ما نمی د،م که آیا توییتر قرار است در آینده به اینجا برسد یا نه، پس بیایید تا زم، که هنوز اینجاست از آن استفاده کنیم.

➡️۹ نکته در مورد ایجاد اعلان های بهتر برای #ChatGPT
🤯همیشه ChatGPT برای پاسخ های بی کیفیت مقصر نیست. اغلب اوقات این کیفیت اعلان است که مقصر است.
در این تاپیک 9 نکته برای بهتر شدن به اشتراک می گذارم #ChatGPT درخواست می کند!⬇️ pic.twitter.com/CmJLMMhX5c

— اولگا زار (seosly.com) (@olgazarr) 13 فوریه 2023

من تمام نکات EAT را در همان روز امتحان کردم اما هیچ نتیجه امیدوارکننده ای دریافت نکردم.

به همین دلیل دوست دارم بیشتر درازمدت بازی کنم.

من فهرستی از مشاهدات سایت های بزرگ در مورد نحوه برخورد آنها با EEAT تهیه کرده ام 🧵 (فقط ایده های جدید)

— عبدا،حمن هندی (@AbdelrhmnHenedy) 4 فوریه 2023


از شما برای خواندن خبرنامه من متش،! امیدوارم اطلاعات مفید و آموزنده بوده باشد. اگر از این موضوع لذت بردید، حتماً هفته آینده نسخه بعدی را بررسی کنید.
منبع: https://seosly.com/blog/seo-newsletter-69/